KIYAFET KAŞELERİNDE %30 İNDİRİM!

KIYAFET KAŞESİ

Çocukların kıyafetlerinin kaybolması, çocukların aktif yaşamları ve oyuncu doğaları nedeniyle sıkça karşılaşılan bir durumdur. Kıyafetler evde, okulda, parkta veya diğer yerlerde kaybolabilir. Bunun önüne geçmek için, size harika bir ürün sunuyoruz. Çocuklarınızın kıyafetleri sürekli karışıyor veya kayboluyorsa bu ürün tam size göre.Sadece kıyafetin üzerine baskı yapmanız yeterli. Kurumasını bekledikten sonra, makinede defalarca yıkayabilirsiniz.

Çocuğunuzun kıyafetleri kreşte, okulda veya spor salonunda karışabilir ve kaybolabilir. Bu kaşeleme yöntemi ile kıyafetlerinizi koruyabilir ve aile ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

KIYAFET ETİKETİMİZİ KEŞFEDİN

Koyu renkli kıyafetleri, çorapları ve eşyaları etiketlemek için tek çözümünüz.

Siyah ve Lacivert gibi koyu renk kıyafetlerde kullanmak için kıyafet etiketimizi kullanabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş ütü etiketlerimizi ütülerek, çocuğunuzun üniformalarını, okul ceketlerini ve spor setini kolayca ve verimli bir şekilde tanımlayabilirsiniz. Bebeklere, çocuklara ve yetişkinlere ait her şeyi uygun bir şekilde etiketleyebileceksiniz: tüm giysiler, havlular, atkılar, eldivenler, şapkalar, spor kıyafetleri ...Kıyafet Etiketleri 6x1 cm ebatlarında isme özel olarak 12 adet üretilmektedir. Ütünüzün ısısını orta ayara almalı ve buharını tamamen kapatmanız gerekmektedir. Kıyafet üzerine baskılı kısım size bakacak şekilde koyduktan sonra üzerine yağlı kağıt koyarak 15 sn bastırarak ütülediğinizde baskı kıyafete yapışacaktır.Yağlı kağıdı yavaşça üstünden alırsınız ve sonuç mükemmel.

OKUL ETİKETİ

Okul etiketleri genellikle öğrencilerin eşyalarını tanımlamak ve kaybolmasını önlemek için kullanılan etiketlerdir. Özellikle okul eşyaları, kıyafetler ve diğer kişisel eşyaların üzerine yapıştırılarak öğrencilerin eşyalarını kolayca tanımlamalarına ve kaybolmalarını önlemelerine yardımcı olurlar. Ayrıca, okul etiketleri öğrencilerin eşyalarını karıştırmamaları ve yanlışlıkla başkalarının eşyalarını alarak karmaşaya sebep olmamaları için de faydalıdır.

YENİ ÜRÜNLER

  • En Çok Satanlar
  • Yeni Gelenler
  • Bizim Seçtiklerimiz

Kategoriler